MAYRA MÜZİK
 
 
MAYRA MÜZIK ILETISIM   0 212 433 1 500  
  Anasayfa Kurumsal Sanatçilarimiz Albümler İletisim
KURUMSAL
Mayra Müzik

Mayra Müzik Yapım, her türlü müzik alanında faaliyette bulunmak, plak, kaset, video kaseti,compact disk, müzik bandı, CD prodüksiyonu yapmak, yayınlamak, pazarlamak, ithalat ve ihracatını yapmak üzere faaliyet gösteren  firmamız 2005 yılının başında Müzik piyasasının merkezi olarak kabul edilen Unkapanı Müzikçiler Çarşısında Tamer  GÜL tarafından kurulmuştur.. Müzik piyasasına potansiyeli ile bir çok sanatçı ve yapım kazandıran tüm bu zenginliğine rağmen bu yapımların sahibi olarak görünmemiştir... Gerek müzik kültürü ve halkının sosyal yaşamı, gerekse ekonomi ve ticaret potansiyeli ile müzik sektöründe önemli işleri başarabilecek güçtedir.      Müzik sektörü medyası, firması, sanatçısı, okulu, sivil toplum örgütleri ve müzik dalında çalışan kamu kuruluşları ile bir bütündür. Bu bütünlük sağlanmadıkça başarılı olunamaz. Her şeyden önce medya (TV, Radyo, Gazete ve Dergiler) ile bir bütünlük ve karşılıklı destek kaçınılmazdır.                                     

KADROMUZ:                                                     

Mayra Müzik Yapım Yönetmen, aranjör, saz ve ses sanatçılarımızın yanı sıra birçok ünlü sanatçı ile de işbirliği içinde olan firmamız, müzik piyasasına yapım kazandırmakla birlikte, yaptığı müzik organizasyonları ile de  müzik gündemini sıcak tutmaya çalışmaktadır.

FELSEFEMİZ:                                                    

  Mayra Müzik Yapım görsel ve dayatmacı zihniyete karşı, sanatsal ve sosyal içeriği olan her tür yapıta, kendi bünyesi ve bütçesi elverdiğince destek olmaktır.

 
Duyurular
E - Bülten !
Mail listemize Üye olun. Yenilikler size gelsin...
Mail Adresiniz
İmzalı Poster & CD
Talepler İçin Tıklayınız...
Resim Albüm
 
Copyright © 2008 MAYRA MÜZİK Tüm Hakları Saklıdır.
Bugün 10 Dün 14 Toplam 70024 En Fazla 15